Palerium Avm'den Erzurum'a Dmix Eğlence Merkezi-HABERLER.COM

http://www.haberler.com/palerium-avm-den-erzurum-a-dmix-eglence-merkezi-7000729-haberi/

http://fotogaleri.haberler.com/palerium-avm-den-erzurum-a-dmix-eglence-merkezi/resim-8/

Palerium AVM ailelerin hafta sonu aktivitelerinde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek eğlence merkezi Dmix'in açılışını yaptı. 

Erzurum'un eğlence ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahip Dmix eğlence merkezi, içerisinde sinema, paintball, bilardo, bowling alternatifleri bulunan son teknoloji sistemleriyle eğlence severlerin hizmetine sunuldu. Geçtiğimiz gün açılan Palerium AVM Eğlence Merkezi Dmix şık ve estetik tasarımıyla da göz dolduruyor. 3 bin 200 metrekarelik DMİX eğlence merkezinin içerisinde, 4K sistemli 5 Sinema salonu, 6 yollu Bowling salonu, 22 kişilik takım kapasiteli Lazer Paintball salonu, Bilardo salonu, Game Center çocuk oyun ve eğlence salonu, 300 kişi kapasiteli kafeleriyle büyüleyici tasarım ve hijyeniyle ziyaretçilerini bekliyor. 

Güvenlik ve hijyen öncelikli çalıştıklarını söyleyen Palerium AVM Genel Müdürü Musa Keskin, Erzurum için bir ihtiyaç olan eğlence merkezinin yapılış amacının bu ile hizmet etmek olduğunun altını çizdi. Son teknoloji sistemlerin kullanıldığı eğlence merkezlerinin yanı sıra modern ve şık tasarımların bulunduğu kafe bölümü ailecek oturulabilecek nezih bir ortam sunuyor. Palerium AVM Genel Müdürü Musa Keskin, "Alışveriş merkezleri artık sadece alışverişlerin yapıldığı bir yer değil. Alışveriş merkezleri günümüzde çok daha farklı bir misyonu yerine getiriyorlar. İnsanlar bir yandan alışverişini yaparken bir yandan da ailesiyle hoşca vakit geçireceği dinlenebileceği kültürel sanatsal faaliyetlere katılabileceği, hafta sonu yorgunluğunu atabileceği mekanlar haline gelmiştir. Dolayısıyla Palerium AVM'nin amacı da Erzurum'da yeterince olmayan eğlence merkezlerine bir yenisini daha eklemek. 

570 KİŞİ İSTİHDAM EDİLİYOR 

Eğlence merkezi Dmix 'te 63 kişi istihdam edilirken genelde 570 kişi istihdam ediliyor. Kendisini Erzurumlu olarak tanıtan Keskin, "Nevşehirliyim ancak eşim Erzurumlu, çocuklarımda burada dünyaya geldiler. Bende memleketim kabul ediyorum ve buraya hizmet etmek beni mutlu ediyor. Palerium Avm istihdam ettiği çalışanlarla da bu şehrin ekonomisine katkı sağlıyor.63 kişiyi yeni açtığımız eğlence merkezinde istihdam ediyoruz. Yatırımcılara da sizler aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum." Dedi. 

Hafta sonu 61 bin kişinin Avm'yi ziyaret ettiğini söyleyen Keskin yeni açılan eğlence merkeziyle sayının artacağını tahmin ettiklerini ifade etti.

ÜST